„Zápas sa lámal na začiatku druhého polčasu,“ hovorí kapitán Kriváňa Ľubomír Panica

„Zápas sa lámal na začiatku druhého polčasu,“ hovorí kapitán Kriváňa Ľubomír Panica

Futbalisti Kriváňa pociťujú po prehre so Bzovíkom sklamanie. „Fanúšikom ďakujem, že nás prišli podporiť, aj keď sa nám v poslednej dobe vôbec nedarí. Snáď sa to už otočí. Blesková odpoveď na vedúci gól Bzovíka ma určite potešila. Do polčasu sme si však veľa nevytvorili. Nie sme vôbec spokojní. Dávid Jedlička striedal pre problémy s členkom. Presne ešte neviem, ako na tom je.“

„Inkasovaný gól v úvode druhého polčasu nás nepotešil. Napriek tomu sme sa ešte snažili s výsledkom niečo urobiť, ale žiaľ, nevyšlo to. Zápas sa lámal na začiatku druhého polčasu, keď sme hneď inkasovali a už sme s tým nedokázali nič urobiť. Treba uznať, že súper bol lepší a zaslúžene zvíťazil,“ týmito slovami uzavrel rozhovor Ľubomír Panica. 

FOTO: Martin Malatinec 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *