Patrika Klima zaplavili po záverečnom hvizde silné emócie. „Pocity sú neuveriteľné. Na konci sezóny nás dobehla kríza, no keď som videl, ako celý štadión žije
Category: Rozhovory
Anton Trebuľa po štvrtom zápase bez prehry: Krásna vizitka dobrej hry, kolektívu a zohratosti zdravého jadra baletiek
Biele baletky čakal posledný zápas na pôde silného regionálneho tímu MFK Zvolen. Netušil som, aký darček ma čaká. Na zápas sme vycestovali opäť bez našej
Jozefa Kružliaka prvé čisté konto v sezóne veľmi potešilo: Kvalita bola na našej strane
V nedeľu pricestovali do Detvy futbalisti Málinca. „V zápase sme boli jasne lepší, takže som rád, že sa nám podarilo zakončiť sezónu víťazstvom. Do zápasu
Štefan Trčan po poslednom zápase sezóny: Futbal sa nehrá len s loptou, ale najmä bez nej
Zápas bol z našej strany ako na hojdačke. Mali sme pasáže, v ktorých sme dokázali hrať futbal a vytvoriť si niekoľko sľubných príležitostí, no vzápätí
„Víťazstvo v I. triede znamená pre mňa veľmi veľa,“ hovorí Marek Fekiač
V rozhodujúcom zápase proti Bzovíku, ktorý OŠK Stožku zabezpečil historický majstrovský titul, strelil Marek Fekiač dva góly. Aké pocity si prežíval po záverečnom hvizde? „Super.
„Bol to neopísateľný pocit streliť prvý seniorský gól. Na ihrisku sme nechali všetko,“ hovorí Martin Gonda
Martin Gonda prežíva po zápase so Senohradom zmiešané pocity. „Na jednej strane som rád, že som dal svoj prvý gól za hriňovské A-mužstvo a na
Strelec hattricku Miroslav Hanes: Celý zápas sme mali pod kontrolou a som rád, že sme dokázali udržať aj čisté konto
Miroslav Hanes neskrýva po zápase s Vinicou nadšenie. „Pocity sú výborné, keďže sme posledný domáci zápas vyhrali 6:0. Do zápasu sme išli s cieľom vyhrať
Michal Poliak: Fanúšikovia Hrochote sú mojou srdcovkou, ich podpora je skvelá
Michal Poliak vyrastal vďaka otcovi a starému otcovi vo futbalovom prostredí a vo veľmi mladom veku začal trénovať na Hrochoti. Zahral si aj v meste
Tréner Ján Paulišin hodnotí zápas v Dobrej Nive: Rozhodla efektivita v zakončení
V zápase s Dobrou Nivou sme podali veľmi slabý výkon. V prvom polčase to bolo ešte ako tak vyrovnané. Domáci dali gól z jednej šance,
Adam Ďurica si podpolianske derby veľmi užil: Atmosféra bola výborná kvôli veľkému množstvu fanúšikov
Adam Ďurica pociťuje po derby s Látkami zmiešané dojmy. „Neprevláda radosť ani sklamanie. Derby som si veľmi užil, pretože atmosféra bola výborná kvôli veľkému množstvu
