Jozef Šulek neskrýva po zápase s béčkom Krupiny sklamanie: Mali sme 3 body na dosah a za pár minút sme o ne prišli

Jozef Šulek neskrýva po zápase s béčkom Krupiny sklamanie: Mali sme 3 body na dosah a za pár minút sme o ne prišli

Jozef Šulek neskrýva po zápase s béčkom Krupiny sklamanie. „Mali sme 3 body na dosah a za pár minút sme o ne prišli. Pred začiatkom stretnutia som chalanom vravel že to nebude jednoduchý duel, keďže sme boli na tom bodovo rovnako. Taktiež si im povedal, že môžu rozhodnúť štandardné situácie.“

Zápas na Kriváni sledovalo 62 divákov. „Fanúšikom sa chcem poďakovať, že chodia nás podporiť. Touto cestou by som im chcel odkázať,  nech sú trpezliví, nakoľko máme mladé mužstvo. Chalani potrebujú čas, pretože ten prechod z dorastu do mužov nie jednoduchý. “

Prvý polčas bol zo strany domáceho celku dobrý. „Mali sme minimálne štyri tutovky. Plus odpísanú penaltu, ktorú potom rozhodca zrušil, čo je škoda. Ak by bolo 2:0, už si to postrážime.“

Ešte 9 minút pred koncom Kriváň vyhrávali 1:0, no nakoniec nezískal ani bod, keď prehral 1:2. „Mal som neskutočné nervy, ale je to šport. Bolo to sklamanie. Musíme sa vyvarovať takýchto chýb. Hlavy hore, zdraví sa vraciame domov a to je hlavné. Urobili sa individuálne chyby. Možno tam mohol odpískať faul, no na rozhodcu sa nevyhováram. Myslím si, že remíza by bola spravodlivá,  keďže v druhom polčase boli hostia lepší. Spolu vyhrávame aj prehrávame. Ideme ďalej.“

ILUSTRAČNÉ FOTO: Mesto Lučenec/Facebook 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *