Jakub Maliník je toho názoru, že nedeľný duel sa divákom musel páčiť. „Padlo až sedem gólov a zápas po dramatický až do záverečného hvizdu. Škoda, že sme nedokázali uhrať aspoň bod.“
Stretnutie vo Zvolenskej Slatine sledovalo 100 divákov. „Diváci vedia, v akej situácii sa momentálne nachádzame a teda, že bohužiaľ nemá kto hrávať. Vždy sa nás snažia podporiť a dodať nám potrebnú energiu, začo im veľmi pekne ďakujeme.“
Pre brankára Dávida Štelbašského to boli prvé minúty v aktuálnom ročníku I. triedy. „Som hlavne rád, že prišiel a nemusel som byť v bráne ja. Určite to nemal jednoduché, pretože súper bol kvalitný. Na to, že dlho nechytal to nebolo zlé. Bolo trochu vidieť, že mu zápasová prax chýbala. Ak však bude pokračovať, určite ju nadobudne“
Prvý polčas prehrala Zvolenská Slatina 0:3, pričom všetky góly inkasovala v rozmedzí 22. – 29. minúty. „ Prvý polčas nám teda nevyšiel vôbec a hostia to využili dokonale. Mali sme aj my šance, len sme ich nevedeli využiť a Sebechleby všetko trestali.“
Po zmene strán domáci zápas zdramatizovali. Sebechlebom nasúkali tri góly a nakoniec prehrali len 3:4. „Cez polčas sme si v šatni povedali, že ešte nie je nič stratené a ak dáme kontaktný gól, môže sa všetko zmeniť. A aj tak bolo, súpera sme pritlačili a dokázali sme skórovať. Škoda, že tam nepadol ešte jeden… Každopádne som maximálne spokojný, že sme si šli za svojím a bojovali až do konca.“
FOTO: Screenshot videa (INÁ LIGA)
