Zápas sa hodnotí veľmi ťažko, keďže sme ho prehrali. Na zápas sme išli s jediným cieľom – vyhrať a znovu sa naladiť na víťaznú šnúru. Realita však bola opačná. V bezgólovom prvom polčase sme mali dve gólové šance, no bohužiaľ sme ani jednu nevyužili. V prvom polčase sme nepredviedli dobrý výkon. V druhom sme to chceli napraviť, no ani ten nebol výrazne lepší. Nedarilo sa nám nahrávať, kombinovať, prehrávali sme veľa súbojov a dopúšťali sme sa zbytočných chýb.
Najviac ma mrzí, že sme z piatich gólových šancí využili len jednu. Súper dokázal zo svojich príležitostí vyťažiť maximum. Prehra veľmi mrzí, no ešte viac ma trápi, že nám v zápase nevyšlo takmer nič. Za výkon musím pochváliť nášho brankára Chmelařa, ktorý robil, čo mohol, ako aj Borisa Machunku s Jánom Melicherčíkom, ktorí dreli celý zápas ako píly. Dostali sme tvrdú facku, ale musíme sa z nej poučiť a ísť ďalej. Viem, že títo hráči a celé mužstvo majú na viac. Ideme sa pripraviť na ďalší zápas a verím, že už sa nám podarí bodovať.
FOTO: Anton Trebuľa – Kečkár
