Ľubomír Panica po zápase s Hriňovou prežíva skvelé pocity: Keďže súper hrýzol až do samého konca, udržaná nula ma potešila o to viac

Ľubomír Panica po zápase s Hriňovou prežíva skvelé pocity: Keďže súper hrýzol až do samého konca, udržaná nula ma potešila o to viac

Ľubomír Panica po zápase s Hriňovou prežíva skvelé pocity, pretože sa im podarilo zvíťaziť. „Je to paráda. Môj výkon nikdy nehodnotím, to musia urobiť iní. Mne osobne sa hralo super. Keďže súper hrýzol až do samého konca, udržaná nula ma potešila o to viac.“

Nedeľný duel medzi Kriváňom a Hriňovou bol vypredaný. „Bola to naozaj krásna kulisa. Pred toľkými divákmi sa hrá oveľa lepšie. Samozrejme, veľká vďaka patrí aj hriňovským fanúšikom, ktorí prišli podporiť svoje mužstvo.“

Už vo 4. minúte poslal domácich do vedenia Erik Hrčák. „Erikov gól nás troška ukľudnil a tak to aj vyzeralo. Mali sme  viac z hry aj viac šancí. Bohužiaľ, nevyužili sme ich, a tak sme sa museli báť o výsledok až do konca.“

Ešte v priebehu prvého polčasu musel striedať Andrej Strelec. „Andrej si pravdepodobne vytkol členok, no ako na tom je, ešte nevieme. Snáď to nebude nič vážne. Bola by škoda prísť o takého hráča. Týmto mu chcem popriať skoré uzdravenie.“

„Ako som už spomínal, mali sme tento zápas rozhodnúť skôr, keďže hostia veľa šancí nemali. A tým, že sme naše šance nepremenili, dávali sme im stále nádej. Nakoniec to ale dobre dopadlo a zaslúžene sme vyhrali. Zisk bodov sme oslávili menším posedením. Schuti sme si zakričali a pobrali sa pekne domov,“ týmito slovami uzavrel rozhovor kapitán Kriváňa. 

FOTO: Martin Malatinec 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *