Športový manažér HK DOXXbet Detva Richard Chamula: Každý deň je plný výziev a povinností. Chceme sa priblížiť fanúšikom

Športový manažér HK DOXXbet Detva Richard Chamula: Každý deň je plný výziev a povinností. Chceme sa priblížiť fanúšikom

Prinášame vám rozhovor so športovým manažérom HK DOXXbet Detva Richardom Chamulom. 

Richard, leto je pre mnohých fanúšikov obdobím ticha. Ako to vyzerá v zákulisí hokejového klubu v tomto čase?
To, že je leto, ešte neznamená, že v klube nič nerobíme. Práve naopak. Leto je pre nás obdobím intenzívnej prípravy. Pracujeme na posilách do tímu, rekonštrukcii zázemia a budovaní realizačného tímu. Každý deň je plný výziev a povinností.
 
Ako je to s príchodom nových hráčov? Môžeme sa tešiť na nejaké nové tváre?
Určite áno. Letné obdobie je ideálne na hľadanie a vyjednávanie s novými hráčmi. Momentálne máme niekoľko rozpracovaných transferov a verím, že naši fanúšikovia budú príjemne prekvapení. Snažíme sa získať kvalitných hráčov, ktorí posilnia náš tím a prinesú novú energiu.
 
Rekonštrukcia zázemia je vždy veľkým projektom. Čo konkrétne plánujete zlepšiť?
Pracujeme na tom, aby naši chalani mali dôstojnú hokejovú kabínu, kde sa budú radi stretávať. Veľkou výzvou sú finančné prostriedky, ktorých nie je nazvyš. Okrem toho, našim záujmom je vytvoriť o čosi lepšie zázemie pre fanúšikov, aby návšteva našich zápasov bola ešte príjemnejším zážitkom.
 
Ako je to s budovaním realizačného tímu?
Realizačný tím je kľúčovou súčasťou úspechu každého klubu. Hľadáme odborníkov, ktorí budú schopní priniesť nové nápady a skúsenosti. Už teraz máme v tíme nové tváre a veríme, že ich prínos bude pre klub veľmi hodnotný.
 
Máte nejaké zaujímavé postrehy alebo novinky, ktoré by mohli zaujať našich fanúšikov?
Naši fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko zaujímavých prekvapení. Okrem nových hráčov plánujeme aj niekoľko akcií, kde budú mať fanúšikovia možnosť stretnúť sa s hráčmi a pokecať. Chceme byť bližšie k našim fanúšikom a vytvárať komunitu, ktorá bude žiť hokejom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *