Do zápasu sme nešli s veľkými očakávaniami, keďže nám chýbalo viacero hráčov a aj z tých 13, ktorí nakoniec vycestovali, nastúpili niekoľkí s drobnými zraneniami a chorobami. Našim cieľom teda bolo podať zodpovedný výkon a neurobiť si hanbu na pôde silného súpera. Po zápase však prevláda sklamanie, nie preto, že by sme si urobili hanbu, ale preto, že sme o možnosť bodovať prišli až v posledných 3 minútach.
Po taktickej stránke chlapci zápas zvládli veľmi dobre, pristúpili zodpovedne k pokynom a hlavne ukázali obrovskú bojovnosť. Mrzieť nás môže niekoľko nevyužitých šancí, ktoré mohli zápas zlomiť na našu stranu. Po takomto smolnom závere sa slová hľadajú ťažko, no ak budeme k zostávajúcim zápasom pristupovať s rovnakým nasadením a disciplínou, verím, že ešte nejaké body získame a zabojujeme o hornú polovicu tabuľky.
FOTO: Štefan Trčan (archív)
