Generálny manažér HK DOXXbet Detva Matúš Trnka: Detva je mesto, ktoré má v hokejovej komunite výnimočné miesto

Generálny manažér HK DOXXbet Detva Matúš Trnka: Detva je mesto, ktoré má v hokejovej komunite výnimočné miesto

Prinášame vám rozhovor s generálnym manažérom HK DOXXbet Detva Matúšom Trnkom.
 
Matúš, čo ťa priviedlo k tomu, aby si sa stal generálnym manažérom hokejového klubu Detva?
 
Vždy som mal blízko k športu, ktorý som robil aj vrcholovo. Detva je mesto, ktoré má v hokejovej komunite výnimočné miesto a je to cítiť na celom Slovensku. Naši fanúšikovia sú srdciari, ktorí žijú pre hokej, a to ma motivovalo prijať túto výzvu. Chcem pomôcť klubu dosiahnuť úspech, ktorý si všetci zaslúžime.
 

Aktuálne sa rozhoduje o tom, či postúpime do 1. ligy. Aké sú tvoje očakávania a ako to vidíš?

Verím, že máme všetko, čo je potrebné, a to čo nemáme na tom intenzívne pracujeme, aby sme splnili podmienky a dostali sa do 1. ligy. Jednou z podmienok pre vstup do 1. ligy je mať vlastnú hokejovú mládež, alebo spoluprácu s hokejovou mládežou. Momentálne na tejto úrovni intenzívne pracujeme a verím, že dosiahneme pre našich fanúšikov, hokejistov, mesto, partnerov a každého zúčastneného ten najlepší výsledok. Cítime silnú podporu tých najlepších fanúšikov, ktorí si zaslúžia, aby Detva hrala v 1.lige. Nech už to dopadne akokoľvek, budeme bojovať srdcom a nevzdáme sa našich cieľov.
 
Čo by si chcel odkázať fanúšikom, ktorí vás podporujú v dobrom aj zlom?
 
Chcem im povedať jedno veľké ĎAKUJEM! Vaša podpora je pre nás nesmierne dôležitá a verím, že spoločne dokážeme veľké veci. Budeme naďalej makať a bojovať na ľade, aby sme vám priniesli radosť a hrdosť na náš klub. Sme v tom spolu a s vašou podporou môžeme dosiahnuť všetko!
 
Aké sú vaše plány a vízie pre budúcnosť klubu?
 
Naším cieľom je stabilizovať klub a postupne budovať silný tím, ktorý bude konkurovať najlepším. Chceme podporiť mládež a vytvárať prostredie, kde budú môcť mladí hráči rásť a rozvíjať svoj talent. Taktiež sa chceme zamerať na zlepšenie infraštruktúry a podmienok pre tréningy a zápasy. Verím, že s poctivou prácou a podporou našich fanúšikov dokážeme dosiahnuť naše ambície.
 

ZDROJ A FOTO: HK DOXXbet Detva 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *